Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet rasad bienale

Număr anunț
DA21645696
Autoritate contractantă
SC PIETE PREST SA (CUI RO27289734)
Furnizor / câștigător
HORTIGALA SRL (CUI RO17779623)
Cod CPV
03121100-6 · Plante vii, bulbi, radacini, butasi si altoaie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.498,63 RON
Valoare atribuită
11.498,63 RON
Data publicării
05.11.2018 08:56
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 10:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.498,63 RON

din 11.498,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.