Ofertă acceptată Cumpărare directă

VASELINA GLS 163/PRINTCOM 306C 380G

Număr anunț
DA21618897
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
MANROLAND ROMANIA SRL (CUI RO13362568)
Cod CPV
09221100-5 · Vaselina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
576 RON
Valoare atribuită
576 RON
Data publicării
31.10.2018 13:46
Termen limită
05.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

576 RON

din 576 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.