Ofertă refuzată Cumpărare directă

Motorina E5, Antigel -35C, Antigel prelix

Număr anunț
DA21616230
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA WESSELENYI MIKLOS (CUI 29032965)
Furnizor / câștigător
SORA INTERNATIONAL TRADE SHIPMENT SRL (CUI 4028420)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.312,82 RON
Valoare finală
1.312,82 RON
Data publicării
31.10.2018 12:09
Termen limită
05.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.