Ofertă refuzată Cumpărare directă

MOTORINA

Număr anunț
DA21609204
Autoritate contractantă
COMUNA GROPENI (CUI 4874755)
Furnizor / câștigător
TEGRIAXOIL SRL (CUI RO31951960)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.132,20 RON
Valoare finală
1.132,20 RON
Data publicării
30.10.2018 16:15
Data finalizării
05.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.