Acasă · Licitații
· Osii, anvelope si alte piese pentru locomotive sau material feroviar rulant (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE ANVELOPE IARNA
- Număr anunț
- DA21652646
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ION IONESCU COMUNA VALEA CALUGAREASCA (CUI 29001691)
- Furnizor / câștigător
- MIHGELIA SRL (CUI RO14223851)
- Cod CPV
- 34631400-3 · Osii, anvelope si alte piese pentru locomotive sau material feroviar rulant (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.537,83 RON
- Valoare atribuită
- 2.537,83 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 12:44
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.537,83 RON
din 2.537,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro