Ofertă refuzată Cumpărare directă

MATERIAL DE FURNIZARE ANTIDERAPANT PENTRU COMUNA BISTRA ADV1045017

Număr anunț
DA21651024
Autoritate contractantă
COMUNA BISTRA (CUI 4562346)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
Cod CPV
14211000-3 · Nisip (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare finală
20.000 RON
Data publicării
05.11.2018 11:49
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.