Ofertă acceptată Cumpărare directă

VH HALAT BAIE LUX XL

Număr anunț
DA21304947
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02477 Brasov (CUI 4384265)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
18314000-3 · Halate de baie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.349,60 RON
Valoare atribuită
2.349,60 RON
Data publicării
26.09.2018 09:52
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.349,60 RON

din 2.349,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.