Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ASFALTARE DRUMURI DE INTERES LOCAL IN COMUNA OINACU
- Număr anunț
- DA21300842
- Autoritate contractantă
- COMUNA OINACU (CUI 5798583)
- Furnizor / câștigător
- TOMVERSAL IMOB S.R.L. (CUI 39776199)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 284.796,85 RON
- Valoare atribuită
- 284.796,85 RON
- Data publicării
- 25.09.2018 15:24
- Termen limită
- 30.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.09.2018 15:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
284.796,85 RON
din 284.796,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro