Ofertă refuzată
Cumpărare directă
MATERIAL DE FURNIZARE ANTIDERAPANT PENTRU COMUNA BISTRA ADV1045017
- Număr anunț
- DA21649928
- Autoritate contractantă
- COMUNA BISTRA (CUI 4562346)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
- Cod CPV
- 14211000-3 · Nisip (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare finală
- 20.000 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 11:15
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 11:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.