Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport persoane Odorheiu Secuiesc

Număr anunț
DA21299327
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv "Szasz Adalbert (CUI 16283140)
Furnizor / câștigător
METANA SERV S.R.L. (CUI RO5180921)
Cod CPV
60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
462 RON
Valoare atribuită
462 RON
Data publicării
25.09.2018 14:26
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

462 RON

din 462 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.