Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare strada Cetatii Orod-tronson VI

Număr anunț
DA21646712
Autoritate contractantă
Comuna Vladimirescu (CUI 3519615)
Furnizor / câștigător
INTERMED UTILAJ SRL (CUI RO16411169)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167.850,58 RON
Valoare atribuită
167.850,58 RON
Data publicării
05.11.2018 09:36
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

167.850,58 RON

din 167.850,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.