Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator auto-referat nr. MBR_DSI 28081/03.10.2018

Număr anunț
DA21641520
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
Furnizor / câștigător
SORGETI SRL (CUI RO14936391)
Cod CPV
31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
237,51 RON
Valoare atribuită
237,51 RON
Data publicării
02.11.2018 13:12
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

237,51 RON

din 237,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.