Ofertă acceptată Cumpărare directă

Baterie litiu TL-5930/F

Număr anunț
DA21635743
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE "DELTA DUNARII" - INCDDD - TULCEA (CUI RO2646378)
Furnizor / câștigător
ROCCAS DE INFORMATICA COMERCIALA COMERT SI PRODUCTIE (ROCCAS ICCP) SRL (CUI 2595665)
Cod CPV
31440000-2 · Baterii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.442 RON
Valoare atribuită
1.442 RON
Data publicării
02.11.2018 09:25
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 12:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.442 RON

din 1.442 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.