Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GHIDAJ FATA pentru modulul Starcut, inclusiv montaj
- Număr anunț
- DA21630532
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI RO14348324)
- Cod CPV
- 42142000-6 · Piese pentru elemente de angrenare si de antrenare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.527,45 RON
- Valoare atribuită
- 2.527,45 RON
- Data publicării
- 01.11.2018 13:50
- Termen limită
- 07.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.527,45 RON
din 2.527,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro