Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aleze

Număr anunț
DA21624895
Autoritate contractantă
Centrul de Asistenta Medico-Sociala Bacesti (CUI 16385442)
Furnizor / câștigător
ROMVERA SRL (CUI RO15798084)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
01.11.2018 10:13
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.