Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE STOMATOLOGICE

Număr anunț
DA21304484
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
PLURIFARM DENT SRL (CUI 10572395)
Cod CPV
33141800-8 · Consumabile dentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.063,81 RON
Valoare atribuită
8.063,81 RON
Data publicării
26.09.2018 09:35
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.063,81 RON

din 8.063,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.