Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de imagistica medicala de tip RMN

Număr anunț
DA21628506
Autoritate contractantă
SPORT CLUB MUNICIPAL DEVA (CUI 18267923)
Furnizor / câștigător
CLINICA DE DIAGNOSTIC PHOENIX SRL (CUI RO18892603)
Cod CPV
85150000-5 · Servicii de imagistica medicala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
01.11.2018 12:26
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.