Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,5% sub estimat

ACHIZITIE DIRECTA ALIMENTE

Număr anunț
DA21649822
Autoritate contractantă
CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15131500-0 · Produse pe baza de carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.785,48 RON
Valoare atribuită
1.740,51 RON 2,5% sub estimat
Data publicării
05.11.2018 11:12
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.740,51 RON

din 1.785,48 RON estimat 2,5%

Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 44,97 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.