Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de intretinere a drumurilor la intersectia strazii nr. 3 cu DN7

Număr anunț
DA21295267
Autoritate contractantă
Comuna Vladimirescu (CUI 3519615)
Furnizor / câștigător
TEHNO-RUT SRL (CUI RO13700561)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80.902,50 RON
Valoare atribuită
80.902,50 RON
Data publicării
25.09.2018 11:58
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80.902,50 RON

din 80.902,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.