Ofertă refuzată Cumpărare directă

OASE GARF AFUMATE

Număr anunț
DA21589302
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC METALURGIC SLATINA (CUI 4394684)
Furnizor / câștigător
COMAGRIMEX SA (CUI RO1517189)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16,50 RON
Valoare finală
16,50 RON
Data publicării
29.10.2018 11:06
Termen limită
05.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.