Ofertă acceptată Cumpărare directă

15331130-7 Fasole, mazare, ardei, tomate si alte legume (Rev.2)

Număr anunț
DA21647327
Autoritate contractantă
GRADINITA CU P.P. NR.1 ZALAU (CUI 32019761)
Furnizor / câștigător
VMV BIANCA SRL (CUI RO3642102)
Cod CPV
15331130-7 · Fasole, mazare, ardei, tomate si alte legume (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17,88 RON
Valoare atribuită
17,88 RON
Data publicării
05.11.2018 09:59
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17,88 RON

din 17,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.