- Număr anunț
- DA21649021
- Autoritate contractantă
- CRESA NR.1 PASCANI (CUI 26214962)
- Furnizor / câștigător
- FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI RO6632642)
- Cod CPV
- 15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139,36 RON
- Valoare atribuită
- 139,52 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 10:48
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 14:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
139,52 RON
din 139,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro