Ofertă acceptată Cumpărare directă

CACAO

Număr anunț
DA21654343
Autoritate contractantă
LICEUL AGRICOL ”DR. C. ANGELESCU” BUZAU (CUI 4233807)
Furnizor / câștigător
TERRACO MAVISAN S.R.L. (CUI RO38537894)
Cod CPV
15841000-5 · Cacao (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
99 RON
Valoare atribuită
99 RON
Data publicării
05.11.2018 13:44
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 14:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

99 RON

din 99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.