Ofertă refuzată Cumpărare directă

OFERTA SERVICII REPARATII/ MENTENANTA VENTILATIE

Număr anunț
DA40498077
Autoritate contractantă
INSTITUTUL ONCOLOGIC PROF DR ALEXANDRU TRESTIOREANU (CUI 4203709)
Furnizor / câștigător
SKY ELECTRIC SERVICES S.R.L. (CUI RO42010042)
Cod CPV
45259000-7 · Reparare si intretinere a echipamentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.975 RON
Valoare finală
19.975 RON
Data publicării
27.05.2026 15:05
Termen limită
07.06.2026 17:00
Data finalizării
02.06.2026 09:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.