Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Corn cu ciocolata 80g
- Număr anunț
- DA21649732
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 38053878)
- Furnizor / câștigător
- ROMICS SRL (CUI RO3286722)
- Cod CPV
- 15821000-9 · Produse de panificatie prajite si produse de patiserie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 625 RON
- Valoare atribuită
- 625 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 11:10
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 13:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
625 RON
din 625 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro