Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional Brother DCP-T710W, ADF, Wireless, A4
- Număr anunț
- DA21299208
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIM NR 1 VALU LUI TRAIAN (CUI 28038870)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
- Cod CPV
- 30232150-0 · Imprimante cu jet de cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.756 RON
- Valoare atribuită
- 2.756 RON
- Data publicării
- 25.09.2018 14:21
- Termen limită
- 30.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.09.2018 15:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.756 RON
din 2.756 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro