Ofertă acceptată Cumpărare directă

Otet alimentar 1L

Număr anunț
DA21635900
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
Furnizor / câștigător
AUSTRALIS INTERNATIONAL SRL (CUI RO14742522)
Cod CPV
15871110-8 · Otet sau echivalent (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
253,50 RON
Valoare atribuită
253,50 RON
Data publicării
02.11.2018 09:32
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

253,50 RON

din 253,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.