Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet conform anunt ADV 1041472

Număr anunț
DA21651350
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01144 (CUI 27367077)
Furnizor / câștigător
ECO-MOLD INVEST SRL (CUI RO21905894)
Cod CPV
24316000-2 · Apa distilata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.975 RON
Valoare atribuită
1.975 RON
Data publicării
05.11.2018 11:59
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.975 RON

din 1.975 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.