Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 30,0% sub estimat

Insert de foarfeca 5 mm/36 cm

Număr anunț
DA21650289
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI RO22505268)
Cod CPV
33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.936 RON
Valoare atribuită
2.055,20 RON 30,0% sub estimat
Data publicării
05.11.2018 11:26
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.055,20 RON

din 2.936 RON estimat 30,0%

Adjudecat la 70,0% din estimat · economie 880,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.