Ofertă acceptată Cumpărare directă

BEC+SIG.

Număr anunț
DA21645312
Autoritate contractantă
ORASUL LITENI (CUI 4244229)
Furnizor / câștigător
ENERGO SISTEM SRL (CUI RO15677066)
Cod CPV
31600000-2 · Echipament electric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.754,57 RON
Valoare atribuită
1.754,57 RON
Data publicării
05.11.2018 08:30
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.754,57 RON

din 1.754,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.