Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PUBLICA DE MATERIALE CONSUMABILE ELECTRICE

Număr anunț
DA21643883
Autoritate contractantă
Camin Batrani ''Sf. Imp. Constantin si Elena'' Iasi (CUI 4981220)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI RO5885051)
Cod CPV
31600000-2 · Echipament electric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
497,12 RON
Valoare atribuită
497,12 RON
Data publicării
02.11.2018 16:09
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 10:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

497,12 RON

din 497,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.