Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asigurare de raspundere civila auto microbuz scolar - comuna Budesti

Număr anunț
DA21641539
Autoritate contractantă
Comuna Budesti (CUI 2574085)
Furnizor / câștigător
RIBKAR VÂLCEA-ASISTENT IN BROKERAJ S.R.L. (CUI 32825618)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.096,19 RON
Valoare atribuită
1.096,19 RON
Data publicării
02.11.2018 13:13
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 09:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.096,19 RON

din 1.096,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.