Ofertă refuzată
Cumpărare directă
COLIERE
- Număr anunț
- DA21618135
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC CLUJ-NAPOCA S.A. (CUI RO201195)
- Furnizor / câștigător
- LAUST IMPEX SRL (CUI RO6466329)
- Cod CPV
- 44163210-5 · Coliere de strangere pentru tevi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.470,50 RON
- Valoare finală
- 1.470,50 RON
- Data publicării
- 31.10.2018 13:19
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.