Ofertă refuzată Cumpărare directă

Licenta retail Microsoft Office 2019 Home and Business 32-bit/x64 Romanian

Număr anunț
DA21648621
Autoritate contractantă
ASOCIATIA TEHNOPOL GALATI (CUI 17590372)
Furnizor / câștigător
EXPERT COPY SERVICE SRL (CUI RO14240950)
Cod CPV
48218000-9 · Pachete software pentru gestionarea licentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.647,56 RON
Valoare finală
2.647,56 RON
Data publicării
05.11.2018 10:35
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.