Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRODUSE SIGURANTA CIRCULATIEI
- Număr anunț
- DA21644034
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0461 BUCURESTI (CUI 4204224)
- Furnizor / câștigător
- DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI RO28940350)
- Cod CPV
- 35121800-6 · Oglinzi de siguranta convexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.638,56 RON
- Valoare atribuită
- 7.638,56 RON
- Data publicării
- 02.11.2018 17:03
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 10:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.638,56 RON
din 7.638,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro