Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montare corpuri de iluminat tip plafoniera cu led

Număr anunț
DA21290343
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA BOZIENI (CUI 21587561)
Furnizor / câștigător
ELECTRO ANDSILV SRL (CUI 30371507)
Cod CPV
31524100-6 · Aparate de iluminat fixabile pe tavan (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.200 RON
Valoare atribuită
7.200 RON
Data publicării
25.09.2018 09:08
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.200 RON

din 7.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.