Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alte materiale de constructii diverse

Număr anunț
DA21650323
Autoritate contractantă
COMUNA RACHITENI (CUI 16410406)
Furnizor / câștigător
DEC INVEST SRL (CUI 15313634)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
497,48 RON
Valoare atribuită
497,48 RON
Data publicării
05.11.2018 11:27
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

497,48 RON

din 497,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.