Ofertă acceptată Cumpărare directă

Biblioraft plastifiat A4 Color 7.5 - OFERTA SPECIALA !!!!!

Număr anunț
DA21649842
Autoritate contractantă
COMUNA COMANESTI (CUI 14889001)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
Cod CPV
30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34 RON
Valoare atribuită
34 RON
Data publicării
05.11.2018 11:13
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 11:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34 RON

din 34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.