Ofertă acceptată Cumpărare directă

SRCF BRASOV-ELECTROZI

Număr anunț
DA21296906
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
IT REPUBLIC SRL (CUI RO21515603)
Cod CPV
44315320-0 · Materiale de sudare puternica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.999,50 RON
Valoare atribuită
3.999,50 RON
Data publicării
25.09.2018 12:58
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 17:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.999,50 RON

din 3.999,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.