Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tablete cloramina Clorom, cutie cu 200 pastile/cut
- Număr anunț
- DA21646028
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
- Furnizor / câștigător
- ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
- Cod CPV
- 24311900-6 · Clor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.240 RON
- Valoare atribuită
- 2.240 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 09:11
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 09:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.240 RON
din 2.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro