Ofertă acceptată Cumpărare directă

CILINDRU RIDICARE IFRON, TIMONERIE RABA, FURTUNE, COLIERE SI INELE INTERCOOLER VW BORA

Număr anunț
DA21652118
Autoritate contractantă
UM 01924 (CUI 15984869)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
Cod CPV
31221000-1 · Relee electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.374 RON
Valoare atribuită
5.374 RON
Data publicării
05.11.2018 12:24
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.374 RON

din 5.374 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.