Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse lactate.
- Număr anunț
- DA21299993
- Autoritate contractantă
- CRESA NR.1 PASCANI (CUI 26214962)
- Furnizor / câștigător
- FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI RO6632642)
- Cod CPV
- 15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 209,04 RON
- Valoare atribuită
- 209,04 RON
- Data publicării
- 25.09.2018 14:49
- Termen limită
- 30.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.09.2018 09:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
209,04 RON
din 209,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro