Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere

Număr anunț
DA21650455
Autoritate contractantă
S.C. COMPANIA DE SERVICII PUBLICE ZARNESTI S.R.L. (CUI RO32061553)
Furnizor / câștigător
A.S.V. AUTO SRL (CUI RO15960401)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
331,74 RON
Valoare atribuită
331,74 RON
Data publicării
05.11.2018 11:31
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

331,74 RON

din 331,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.