Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Matura pvc cu coada
- Număr anunț
- DA21645119
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES (CUI 11447544)
- Furnizor / câștigător
- CONSTANT DISTRIBUTION SRL (CUI RO32850760)
- Cod CPV
- 39224000-8 · Maturi, perii si alte articole de diverse tipuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 170 RON
- Valoare atribuită
- 170 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 08:11
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 09:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
170 RON
din 170 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro