Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv. consultanta gestionarea proiect "Cresterea eficientei energetice sediul Primariei Corp A si B"

Număr anunț
DA21639711
Autoritate contractantă
Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
Furnizor / câștigător
MSDBIZ CONSULTING SRL (CUI 37070226)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.000 RON
Valoare atribuită
31.000 RON
Data publicării
02.11.2018 12:01
Termen limită
08.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.000 RON

din 31.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.