Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hidrocortizon 100 mg x 1 fl

Număr anunț
DA21638466
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33642200-4 · Corticosteroizi pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.179 RON
Valoare atribuită
3.179 RON
Data publicării
02.11.2018 11:13
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.179 RON

din 3.179 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.