Ofertă acceptată
Cumpărare directă
placinta cu branza
- Număr anunț
- DA21297321
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT SI PROGRAM NORMAL "CRAI NOU" MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29188671)
- Furnizor / câștigător
- MIHALIV IMPEX SRL (CUI RO23146278)
- Cod CPV
- 15812000-3 · Produse de patiserie si de cofetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 327,05 RON
- Valoare atribuită
- 327,05 RON
- Data publicării
- 25.09.2018 13:13
- Termen limită
- 30.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.09.2018 07:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
327,05 RON
din 327,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro