Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de programare de software de aplicatie (Rev.2)

Număr anunț
DA21613979
Autoritate contractantă
LICEUL TIMOTEI CIPARIU (CUI 38241162)
Furnizor / câștigător
ADI COM SOFT SRL (CUI RO13390096)
Cod CPV
72212000-4 · Servicii de programare de software de aplicatie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500 RON
Valoare finală
500 RON
Data publicării
31.10.2018 10:51
Termen limită
05.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.