Ofertă refuzată Cumpărare directă

Anunt nr. ADV1042243/24.10.2018 - LICHID PARBRIZ IARNA (-30) - PET 5 L

Număr anunț
DA21653243
Autoritate contractantă
Penitenciar Ploiesti (CUI RO6884453)
Furnizor / câștigător
DIVVOS SRL (CUI RO18991712)
Cod CPV
24951310-1 · Agenti de dejivrare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
89,40 RON
Valoare finală
89,40 RON
Data publicării
05.11.2018 13:06
Data finalizării
05.11.2018 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.