Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprejmuire partiala cu gard, pe latura de vest teren sport in comuna Valea Mare Pravat

Număr anunț
DA21290247
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA MARE PRAVAT (PRIMARIA VALEA MARE PRAVAT) (CUI 5010196)
Furnizor / câștigător
NICO & ALEX DOMINGO SRL (CUI RO34088164)
Cod CPV
44115800-7 · Accesorii interioare de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.301,45 RON
Valoare atribuită
14.301,45 RON
Data publicării
25.09.2018 09:05
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.301,45 RON

din 14.301,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.